Створення обмінного файлу ХМЛ

Електронний носій файлу ХМЛ

Файл XML
Для того , щоб внести  відомості про земельну ділянку в Державний земельний кадастр (ДЗК) необхідно подати кадастровому реєстратору обмінний файл (електронного документу) у форматі XML.
Сертифікований інженер-землевпорядник, який має дозвіл на провадження господарської діяльності  в сфері землеустрою створює цей файл та засвідчує його електронним цифровим підписом, що є невід’ємною і обов`язково складовою частиною в створенні обмінного файлу .
Давайте розберемо у яких саме випадках створюється обмінний файл ХМЛ
При первинній  реєстрація земельної ділянки в ДЗК (первинне відведення, поділ, об’єднання, присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці);
Земельна ділянка , якій раніше було присвоїно кадастровий номер , але дані про земельну ділянку відсутні в Публічній кадастровій карті
У випадках коли інформація про земельну ділянку наявна, але містить помилки в площі, цільовому призначенні, данних про власника/користувача, місці знаходження/адресі земельної ділянки);
В деякіх випадках усунення накладки з іншими земельними ділянками, зміною конфігурації та/або фактичного розташування ділянки на місцевості.
Не завжди помилки в даних чи накладках земельних ділянок можуть бути усунені через обмінний файл (електронний документ) XML. В складних випадках необхідно буде замовити роботи по розробці технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Така технічна документація вже буде містити в своєму складі обмінний файл.
Дивіться: Технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки
За більш детальною інформацією Ви можете звернутись завітавши до офісу  землевпорядної організації «Право на власність», який розташований в м.Ірпінь, вул. Северинівська (раніше Жовтнева) ,9, оф.5 . Графік роботи з Понеділка по П`ятницю з 9:00 до 18:00 без перерви на обід , в Субботу з 9:00 до 15:00 , перед бажанням зустрітися в офісі  радимо зателефонувати за номером +38(093) 799-51-20  або +38(068) 744-91-38 та домовитись про зустріч , специфіка нашої  роботи включає в себе виїзди на об’єкти.
Надсилайте свої повідомлення на нашу електронну адресу irpinkadastr@ukr.net . Будемо раді проконсультувати Вас , як в усній так і в електронній формі.
Бажаємо успіхів та надхнення в реалізації  свого права на власність.
Замовити консультацію
11 + 14 =