Технічна документація щодо меж земельної

Технічна документація щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на  місцевості) проводиться  відповідно  до топографо-геодезичних і картографічних матеріалів.
Документація із землеустрою щодо встановлення меж житлової та громадської забудови розробляється  у  складі  генерального  плану населеного  пункту,  проектів  розподілу територій і є основою для встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
Основою  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на  місцевості) є визначення місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Межі земельної ділянки в натурі (на місцевості) закріплюються межовими знаками встановленого зразка.
Власники землі та землекористувачі,  у тому  числі  орендарі, зобов’язані  дотримуватися  меж  земельної ділянки,  закріпленої в натурі (на місцевості) межовими знаками встановленого зразка.
Межові знаки здаються  за  актом прийома-передачі  під  нагляд  на  збереження власникам землі та землекористувачам, у тому числі орендарям.

Документи для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Нотаріально засвідчений документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку;
Нотаріальна фотокопія свідоцтва про право власності на будинок, якщо земельна ділянка забудована;
Копія технічного паспорта на будинок (всі сторінки), якщо земельна ділянка забудована;
При оформленні спадщини – запит нотаріуса, копія свідоцтва про смерть, копія паспорта та ідентифікаційного номера померлого;
Копія паспорта та ідентифікаційного номера (копії правовстановлюючих документів для юридичної особи);
Копія паспорта та ідентифікаційного номера;
Замовити консультацію
13 + 15 =